Instalacje fotowoltaiczne

Instalacje fotowoltaiczne

Ważnym aspektem naszej działalności jest ekologia. Dlatego zainteresowaliśmy się segmentem przetwarzania energii słonecznej w prąd. Pozyskiwanie energii elektrycznej z odnawialnego źródła energii, jakim są promienie słoneczne, nie jest technologią nową. Fotowoltaika przekonuje do siebie zarówno klienta indywidualnego, jak również przemysł i budownictwo usługowe. Częstym problemem jest znalezienie firmy, która w rzetelny i przyjazny sposób podejdzie do klienta. Dlatego postanowiliśmy, również w tej dziedzinie uprościć cały proces skorzystania z zalet tego rozwiązania.

Posiadamy doświadczenie w doradztwie, projektowaniu oraz montażu instalacji fotowoltaicznych. Dzięki Odnawialnym Źródłom Energii wytwarzając prąd możemy jednocześnie chronić środowisko. Zafascynowani tym świetnym rozwiązaniem prężnie działamy na rzecz rozwijania zielonej energii w województwie łódzkim. Jako firma lokalna zawsze jesteśmy blisko klienta, wsłuchani w jego indywidualne potrzeby.

Gwarantujemy zaprojektowanie oraz zamontowanie niezawodnie działającego systemu, wykorzystując do tego komponenty cenionych producentów. Wykonywane przez nas instalacje fotowoltaiczne mogą posiadać gwarancję do 25 lat, tym samym dowodząc, że nasze rozwiązania wyróżniają się najwyższą jakością. Nasza oferta nie ogranicza się jedynie do samej Łodzi,  montujemy tego typu elektrownie na terenie całej centralnej Polski.

Zapewniamy kompleksowe wykonanie instalacji fotowoltaicznej. Działamy bez pośredników, odpowiadając za wszystkie etapy – od wyceny i projektu, po montaż. Nasi specjaliści dobiorą najlepsze rozwiązania dla każdego rodzaju inwestycji, zarówno dla firm, jak i klientów indywidualnych.

Współpracujemy z Bankiem BNP Paribas

BNP-Paribas leasingi i kredyty na instalacje fotowoltaiczne