Odnawialne źródła energii, instalacje fotowoltaiczne

Odnawialne źródła energii, instalacje fotowoltaiczne

Czym jest fotowoltaika ? W największym uproszczeniu to przemiana promieni słonecznych na energię elektryczną. Dzieje się to dzięki panelom fotowoltaicznym tworzącym prąd stały, który poprzez Inwerter jest przekazywany do sieci elektrycznej. Powstałym w ten sposób prądem możemy zasilić naszą instalację i cieszyć si ę darmowym korzystaniem ze wszystkich urządzeń w naszym domu .

Skoro już wiemy, że możemy produkować prąd musimy się zastanowić, ile energii potrzebujemy wytworzyć. Na to pytanie odpowiedzą państwu nasi specjaliści, którzy na podstawie rachunków z elektrowni precyzyjnie określą jakiej mocy instalacji potrzebujemy. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu dobierzemy dla państwa rozwiązanie dostosowane do położenia budynku, nasłonecznienia oraz wszystkich aspektów wpływających na działanie domowej elektrowni. Ma to determinujące znaczenie przy doborze wszystkich urządzeń oraz komponentów instalacji, tak aby zoptymalizować koszty inwestycji i zapewnić jej jak najszybszy zwrot.

Poza argumentami ekonomicznymi dzięki własnej produkcji prądu stajemy się bardziej ekologiczni, zarówno dla siebie, naszych dzieci i powietrza, którym oddychamy. Prąd ze słońca to czysta energia i przy jego produkcji nie generowane jest Co2. Odnawialne źródła energii to lepsze jutro dla nas wszystkich .

Nasze atuty

  • 3000 zł dofinansowania z programu Mój Prąd
  • Pomoc w formalnościach z Zakładem Energetycznym
  • Pomoc i przeprowadzenie poprzez wszelkie formalności urzędowe
  • Pomoc w uzyskaniu finansowania, a dla Firm leasingi całej inwestycji
  • Aplikacja do monitoringu wyprodukowanej energii http://server.growatt.com/login
  • Użyte materiały posiadają serwis producencki w Polsce.
  • Możemy zaproponować monitoring instalacji na wysokiej jakości sprzęcie, izraelskiej firmy ProVision
  • Jeżeli zachodzi potrzeba rozbudowania instalacji, możesz na nas polegać. Zajmiemy się wszystkim – od audytu energetycznego do budowy stacji transformatorowych.
  • We do speak English .

Współpracujemy z Bankiem BNP Paribas

BNP-Paribas leasingi i kredyty na instalacje fotowoltaiczne

BNP-Paribas leasingi i kredyty na instalacje fotowoltaiczne